Dom Pogrzebowy

Dom Pogrzebowy Styks jest profesjonalną firmą, zapewniającą kompleksowe usługi związane z planowaniem i przeprowadzeniem wszelkich czynności związanych z organizacją pogrzebu. W ich ramach znajduje się również transport zwłok, zarówno krajowy jak i międzynarodowy. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie sprawia, że w rękach pracowników Domu można zostawić wszystkie sprawy związane z organizacją pogrzebu, decydując jedynie jaki ma być zakres wykonywanych przez nich prac. 

Kiedy umiera ktoś bliski wiele osób odczuwa smutek związany ze stratą, dlatego też trudno przychodzi im załatwianie wszelkich formalności. Często doświadczają oni również obaw związanych z własną przyszłością. Dlatego rozwiązanie wielu praktyczne kwestii związanych z pogrzebem warto zostawić profesjonalistom, którzy wiedzą jakie zadać pytania, by uroczystość przebiegła zgodnie z życzeniem zmarłego. 

Z praktyki wynika, że zazwyczaj sprawa pogrzebu jest dość pilna, każdemu zależy na tym, żeby jak najszybciej i w godny sposób pożegnać się ze zmarłym. Dlatego warto odwiedzić Dom Pogrzebowy Styks, aby załatwić wszystkie formalności i pełnomocnictwa związane z odbiorem i transportem zwłok. Bez względu na to czy grę wchodzi tradycyjny pochówek czy też kremacja, pracownicy potrzebują kilku dni na załatwienie wszystkich dokumentów i ustalenie odpowiednich terminów. W tym czasie rodzina zmarłego ma możliwość powiadomienia wszystkich zainteresowanych o dacie pogrzebu i okolicznościach związanych z tą uroczystością. 

Bardzo często kultywowany jest zwyczaj organizowania poczęstunku dla rodziny i znajomych zmarłego, warto więc wykorzystać również ten czas do zorganizowania takiego spotkania po pogrzebie. Dla wielu istotne jest również, by w dniu pogrzebu odprawiona została msza święta, a pogrzeb był prowadzony przez księdza. To również można załatwiać w czasie gdy pracownicy Domu Pogrzebowego będą się zajmowali formalnymi i praktycznymi zagadnieniami związanymi z samych pochówkiem. Zdjęcie tego bagażu z ramion członków rodziny zmarłego powoduje, że w tak ciężkim okresie nie muszą oni sami zajmować się procedurami biurokratycznymi, zostawiając to wykwalifikowanym pracownikom biurowym zakładu pogrzebowego.

Styks Wrocław opinie

Pragnę podziękować Domowi Pogrzebowemu Styks z Wrocławia za kompleksową pomoc w zorganizowaniu pochówku mojej siostry Ewy. Pracownicy Domu Pogrzebowego okazali się być wielkim wsparciem dla mnie i mojej rodziny. Ostatnia droga mojej siostry została przygotowana dokładnie według naszych wytycznych, na każdym kroku mogliśmy liczyć na kompetentne wsparcie, doradztwo i zrozumienie, za co z całego serce dziękujemy. Doceniamy fakt, że pomogli nam Państwo przetrwać te niełatwe chwile. 

Dziękujemy zwłaszcza za pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z organizacją pochówku - w tych trudnych chwilach nie było nam łatwo myśleć o sprawach formalnych. Dzięki Państwa wparciu formalności zostały ograniczone do absolutnego minimum. Taktowne zachowanie pracowników domu Pogrzebowego Styks, profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej, piękna prawa muzyczna i udostępnienie kaplicy cmentarnej - za to wszystko dziękujemy w imieniu naszym i żałobników, którzy uczestniczyli w ostatnim pożegnaniu siostry.
  • Żyć, nie umierać
  • Mogłoby się wydawać, że śmierć stanowi temat tabu. Jak się jednak okazuje coraz większa popularność zdobywają wszelkie usługi pogrzebowe....
  • Kto zorganizuje ostatnie pożegnanie zmarłemu?
  • Ostatnie pożegnanie ze zmarłym, to uroczystość, podczas której panuje zazwyczaj nastrój zadumy, często towarzyszy jej smutek i żal za stratą...
  • Jaki zakład pogrzebowy?
  • Pracownicy Domu Pogrzebowego Styks są profesjonalnie przeszkolonymi specjalistami od wszelkiego rodzaju usług pogrzebowych. Pomagają nie tylko w...