Godny pochówek dla członka rodziny

Styks Zakład Pogrzebowy to 20 lat doświadczenia w zakresie pełnienia usług pogrzebowych. Zajmujemy się kompleksową obsługą ceremonii pogrzebowych od momentu, zgłoszenia się najbliższych rodziny do naszej firmy. Zapewniamy transport na terenie Polski i poza granicami naszego kraju. 

Organizujemy transport krajowy i międzynarodowy. Posiadamy w tym zakresie niezbędne doświadczenie oraz wszelkie wymagane prawem koncesje i zezwolenia. Dysponujemy również flotą specjalistycznych karawanów, które są dostosowane do przewożenia zmarłych z najodleglejszych zakątków Europy i nie tylko. Nasze pojazdy posiadają niezbędne zezwolenia unijne i dokumenty z SANEPIDU.

Organizujemy transport drogą lądową, morską oraz powietrzną. Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności prawnych i spokojnym oraz godnym sprowadzeniu zmarłego do Polski. Gwarantujemy kompleksowe usługi pogrzebowe. W ofercie naszej firmy znajduje się szeroki wybór trumien i urn, odzieży pogrzebowej. Zajmujemy się obsługą i nadzorem pogrzebów od chwili powierzenia nam zwłok zmarłego do momentu złożenia ciała w grobie lub kremacji. Przygotowujemy na życzenie naszych Klientów mowy pogrzebowe. 

Pomagamy w przygotowaniu nekrologów oraz mamy szeroki wybór klepsydr. Wraz z rodziną ustalamy datę oraz miejsce pochówku zmarłego. Organizujemy pochówki na cmentarzach komunalnych i parafialnych oraz kremację zwłok, pogrzeby świeckie oraz religijne. Zapewniamy odpowiednią na tę okazję muzykę, wykonywaną przez doświadczonych, wysokiej klasy muzyków – trębaczy i skrzypków. Zapewniamy odpowiednią oprawę kwiatową. Pomagamy dobrać formułę ostatniego pożegnania, którą następnie umieszczamy na szarfach. 

Organizujemy przyjęcia pożegnalne. Stypy możemy zorganizować w domu rodziny zmarłego oraz w restauracji. Zapewniamy również opiekę nad grobami oraz pomagamy w aranżacji przestrzeni wokół grobów. Styks Zakład Pogrzebowy zapewnia profesjonalne i kompleksowe usługi pogrzebowe zawsze na najwyższym poziomie z poszanowaniem zmarłego oraz uczuć jego najbliższych. Etyka naszego zawodu jest dla nas priorytetem.
  • Żyć, nie umierać
  • Mogłoby się wydawać, że śmierć stanowi temat tabu. Jak się jednak okazuje coraz większa popularność zdobywają wszelkie usługi pogrzebowe....
  • Kto zorganizuje ostatnie pożegnanie zmarłemu?
  • Ostatnie pożegnanie ze zmarłym, to uroczystość, podczas której panuje zazwyczaj nastrój zadumy, często towarzyszy jej smutek i żal za stratą...
  • Jaki zakład pogrzebowy?
  • Pracownicy Domu Pogrzebowego Styks są profesjonalnie przeszkolonymi specjalistami od wszelkiego rodzaju usług pogrzebowych. Pomagają nie tylko w...