Jaki zakład pogrzebowy?

Pracownicy Domu Pogrzebowego Styks są profesjonalnie przeszkolonymi specjalistami od wszelkiego rodzaju usług pogrzebowych. Pomagają nie tylko w organizacji samego pochówku, ale również w załatwieniu formalności związanych z dokumentacją i transportem zwłok. Oczywiście sprawy związane bezpośrednio z organizacją pogrzebu są najistotniejsze. Możemy zorganizować również osobę, która wygłasza mowy pogrzebowe, przygotowujemy nekrologi, zamawiamy wieńce i kwiaty a nawet zapewniamy oprawę muzyczną pogrzebu, jeżeli taka jest wola rodziny zmarłego.

Jeżeli pogrzeb ma być poprzedzony kremacją zwłok, również możemy zająć się formalnościami, które są wymagane do jej przeprowadzenia. W zależności od tego gdzie ma ona być przeprowadzona i gdzie planowany jest sam pogrzeb, może to wymagać trochę czasu, ponieważ nie przy każdym cmentarzu prowadzone są takie usługi. Tam gdzie się je prowadzi, są zwykle również miejsca pochówku, przeznaczone do trzymania urn z prochami. Miejsce takie to kolumbarium.

Zgodnie z polskim prawem nie wolno przetrzymywać prochów zmarłego w domu, a żeby rozsypać je we wskazanym miejscu lub pochować w tradycyjnym grobie trzeba mieć stosowne pozwolenia. Oczywiście pracownicy Domu Pogrzebowego Styks pomagają również w załatwieniu tego typu formalności. Dzięki swojemu doświadczeniu wiedza jak załatwić takie sporawy szybko i skutecznie.

Jako że najbardziej zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dokładamy starań, aby każdy pogrzeb przebiegał zgodnie z ustalonym harmonogramem. Ma to być moment, w którym rodzina i bliscy zmarłego mają szansę na ostatnie pożegnanie. Trzeba więc stworzyć atmosferę, która sprzyja kontemplacji, zadumie i wspomnieniom dotyczącym zmarłej osoby. Dzięki temu można mówić o udanym pogrzebie i o godnym uczczeniu pamięci człowieka, który odszedł.

Po pogrzebie może odbyć się poczęstunek dla gości, co jest bardzo ważne, zwłaszcza w przypadku gdy część z nich przyjeżdża z daleka. Oczywiście w tej sprawie również można zdać się na doświadczenie organizacyjne pracowników naszego Domu Pogrzebowego.
  • Żyć, nie umierać
  • Mogłoby się wydawać, że śmierć stanowi temat tabu. Jak się jednak okazuje coraz większa popularność zdobywają wszelkie usługi pogrzebowe....
  • Kto zorganizuje ostatnie pożegnanie zmarłemu?
  • Ostatnie pożegnanie ze zmarłym, to uroczystość, podczas której panuje zazwyczaj nastrój zadumy, często towarzyszy jej smutek i żal za stratą...
  • Godny pochówek dla członka rodziny
  • Styks Zakład Pogrzebowy to 20 lat doświadczenia w zakresie pełnienia usług pogrzebowych. Zajmujemy się kompleksową obsługą ceremonii...