Opinia o Zakładzie Pogrzebowym Styks

Styks Wrocław Opinie

W imieniu własnym oraz całej mojej rodziny chciałabym podziękować za wsparcie przy organizacji uroczystości pogrzebowej mojego dziadka Eugeniusza Nowaka, który odszedł od nas w zeszłym miesiącu. Dom Pogrzebowy Styks we Wrocławiu pomógł nam w zorganizowaniu uroczystości o odpowiednim charakterze, zadbał także o piękną oprawę muzyczną. Jesteśmy wdzięczni za Państwa profesjonalizm oraz głębokie zrozumienie. Dzięki Państwa pomocy załatwianie formalności związanych z tą ogromną stratą było dla nas o wiele łatwiejsze. 

Śmierć bliskiej osoby była dla nas ogromnym ciosem, tym bardziej jesteśmy wdzięczni za Państwa wsparcie oraz doradztwo. Dziękujemy Państwu za udostępnieniem kaplicy cmentarnej oraz Państwa pomoc przy załatwianiu formalności. Dzięki Państwu zaangażowaniu udało nam się przetrwać ten niełatwy dla naszej rodziny czas. Organizacji uroczystości pogrzebowej zdecydowanie nie można było nic zarzucić, wszystko odbyło się dokładnie z naszymi wytycznymi. Usługi Domu Pogrzebowego Styks możemy z czystym sumieniem polecić wszystkim, którzy muszą zająć się pochówkiem bliskiej osoby.

Aktualna Oferta

Odejście członka rodziny lub przyjaciela wiąże się dla wszystkich z nas z ogromnym bólem. Poczucie pustki i rozpacz nie są uczuciami, które byłyby pomocne w kompleksowym zaplanowaniu uroczystości pogrzebowej. Dlatego też najlepiej byłoby w tym ciężkim okresie, skorzystać z pomocy doświadczonego zakładu pogrzebowego. Do godnych zaufania firm z tej branży zalicza się Styks Dom Pogrzebowy – firma ta od mniej więcej 20 lat zajmuje się kompleksową organizacją pogrzebów. Od razu warto zaznaczyć, że w grę wchodzą nie tylko tradycyjne pogrzeby w obrządku katolickim ale także pogrzeby świeckie. 

W tym momencie firma Styks posiada kilka filii nie tylko w samym Wrocławiu, lecz również w pobliskich miejscowościach m.in. w Kątach Wrocławskich. Dom pogrzebowy może zaoferować kompleksową obsługę oraz nadzór nad zorganizowanym pogrzebem. Zakład pomoże również osobom zainteresowanym kremacją – naturalnie kremowanie przebiega z poszanowaniem szeroko pojętych norm etycznych. Od kwietnia do października dom pogrzebowy świadczy także usługi związane z ekshumacją zwłok, nie tylko we Wrocławiu i okolicach, ale także w innych rejonach naszego kraju. 

Dom pogrzebowy organizuje nie tylko pogrzeby, jest w stanie dostarczyć również trumny i urny. Oferta obejmuje trumny z drewna sosnowego, dębowego, olchowego oraz mahoniowego. Możliwe jest wykonanie trumny według indywidualnego projektu zleceniodawcy jak również wymiana obicia czy antab. Z myślą o żałobnikach dom pogrzebowy zaczął prowadzić we Wrocławiu salon odzieży żałobnej. Poza kompleksowym organizowaniem uroczystości pogrzebowych zakład może zaproponować także opiekę nad nagrobkami. Oferta ta adresowana jest w pierwszej kolejności do osób, które z racji odległego miejsca zamieszkania nie są w stanie zadbać odpowiednio o grób. Usługi z tego zakresu obejmują konserwację nagrobka, dostarczanie kwiatów, zapalenie zniczy itd.
  • Żyć, nie umierać
  • Mogłoby się wydawać, że śmierć stanowi temat tabu. Jak się jednak okazuje coraz większa popularność zdobywają wszelkie usługi pogrzebowe....
  • Kto zorganizuje ostatnie pożegnanie zmarłemu?
  • Ostatnie pożegnanie ze zmarłym, to uroczystość, podczas której panuje zazwyczaj nastrój zadumy, często towarzyszy jej smutek i żal za stratą...
  • Jaki zakład pogrzebowy?
  • Pracownicy Domu Pogrzebowego Styks są profesjonalnie przeszkolonymi specjalistami od wszelkiego rodzaju usług pogrzebowych. Pomagają nie tylko w...